Informacje o firmie – Euro Komplex – Maszyny stolarskie do drewna i metalu

KIM JESTEŚMY?

P.H.U. Euro-Komplex jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi i maszyn stolarskich do obróbki drewna i metalu w Polsce.

Oferta firmy obejmuje całą gamę obrabiarek do drewna i metalu: począwszy od okleiniarek, poprzez frezarki, tokarki, dłutarki, aż po szlifierki i piły panelowe.

Klientami firmy są głównie średniej wielkości zakłady, które zajmują się obróbką drewna litego, czyli tartaki oraz producenci stolarki budowlanej. Jednak nie brakuje wśród nich także zakładów stolarskich.

CO OFERUJEMY?

Za pośrednictwem firmy można nabyć np. różnego rodzaju centra obróbcze CNC dedykowane zarówno dla producentów stolarki otworowej oraz wszystkich tych zakładów, w których obok szybkości obróbki liczy się też precyzja, powtarzalność oraz wszechstronność zastosowań.

W zakładach stolarskich sprawdzą się też różnego rodzaju wiertarki, dłutarki, frezarki oraz okleiniarki wiodących producentów. Dostępna jest również szeroka oferta pił formatowych takich producentów, jak np. Rema, pił budowlanych, ciesielskich i kątowych (np. Stromab), panelowych (Putsch-Meniconi), poprzecznych, ramieniowych i taśmowych.

KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE

W firmie Euro-Komlpex zaopatrują się także tartaki.

W ofercie dla zakładów zajmujących się przetwarzaniem surowca drzewnego dedykowane są traki taśmowe w różnych wersjach, które można dopasować do potrzeb danego zakładu, wybierając jedną z dostępnych opcji lub wyposażając maszynę zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Do leśnictwa z kolei kierowana jest szeroka oferta różnego rodzaju rębaków z silnikiem elektrycznym (np. Untha) oraz spalinowych.

KOMPLEKSOWE SYSTEMY ODPYLANIA

Przedsiębiorstwo Euro-Komplex oferuje kompleksowe systemy odpylania dla zakładów drzewnych i meblarskich oraz odpylanie innych frakcji podczas procesów produkcyjnych.

Są to urządzenia odciągowe o różnych mocach, dobierane parametrowo odpowiednio do potrzeb danego zakładu zgodnie z Jego wymogami technologicznymi, które pozwalają na skuteczne odprowadzenie wiórów i pyłu z kilku urządzeń równocześnie – wyrówniarek, grubościówek, pił tarczowych i formatowych, pił panelowych, strugarek czterostronnych, okleiniarek, maszyn CNC, ploterów frezujących i szlifierek.

W ofercie znajdują się urządzenia odpylające dla przedsiębiorstw, które dysponują bardzo ograniczoną powierzchnią. Dzięki małym wymiarom i nieograniczonej mobilności maszyny te sprawdzają się szczególnie w małych zakładach.

Wykonujemy centralne systemy odpylania dedykowane dla odbiorców przemysłowych z rur ocynkowanych zgodnie z indywidualnym projektem klienta lub wykonanym przez Naszych projektantów.

Naszym nowatorskim rozwiązaniem jest produkcja dekli z tworzywa sztucznego, które skutecznie zastępują dekle metalowe. Znacznie lepiej napinając i obniżając wagę wkładów filtracyjnych poprawiają skuteczność ich oczyszczania, przy zastosowaniu mniejszej mocy elektrowibratorów.

Posiadamy szwalnię, która na zlecenie Naszych klientów i Nasze własne szyje różnego rodzaju wkłady filtracyjne dobierane do frakcji jaka ma być oczyszczona podczas procesów produkcyjnych

Wykonujemy również serwis użytkowanych  filtrów modułowych różnych typów, polegający na czyszczeniu, konserwacji i wymianie wkładów filtracyjnych. Nasi automatycy wykonują automatyczne sterowania wentylatorów oraz zasuw pneumatycznych w centralnych systemach odpylających.

 

Realizacje 7

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

Nasza firma dostarcza także różnego rodzaju akcesoria dla stolarzy:

  • elektronarzędzia,
  • wiertła,
  • uchwyty i akcesoria CNC,

  • frezy trzpieniowe,
  • frezy spiralne,
  • głowice,

  • noże wymienne,
  • piły tarczowe,
  • narzędzia diamentowe,

 a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna i metalu.

Wśród dostawców firmy Euro-Komplex znajdują się tak uznani producenci, jak:

Logo-globus-ostre-narzedzia logo-cmt-orange-tools logo-pilana-narzedzia

Jest to bogaty asortyment produktów, wśród których znajduje się m.in. profesjonalna piła tarczowa do drewna, dostępna w wielu różnych wymiarach (takich jak grubość korpusu, zęba, średnica) i kształtach, modele do podcinania i cięcia płyt wiórowych, pilśniowych i MDF, frezowania, rowkowania i innych czynności w zakresie obróbki powierzchni.

ZNAJDŹ NAS

logo

KUPUJ ONLINE